26.10.2004 :: 16:25
Hello ! Dlugo nie pisalam bo nie milam za bardzo o czym chociaz teraz tez nie mam ale wszystko jest lepsze od nudy...Ktos kiedys powiedzial (nie mam pojecia kto )ze ludzie inteligentni sie nigdy nie nudza Czy to znaczy ze jestem glupia ?niesadze...Piotru¶ znowu pojechal do Rzeszowa a ja se tutaj siedze w Stalowej i sie nudze...nie moge sie doczekac piatku bo wtedy sie z Nim zobacze.Strasznie mi sie dluzy czas...wydaje mi sie ze juz czwartek a tu dopiero wtorek:( Dzisiaj milam jeszcze 9 godzin i myslalam ze umre w tej szkole...Jutro 7 ale w tym 2 wf a wiec nie bedzie tak zle (dla nie wtajemniczonych lubie wf )Dostalam dzisiaj znowu 4 z anglika:)3 listopada bedzie wywiadowka a ja mam juz 3 banie i starzy bede sie drzec Ale czego oni ode mnie oczekuja to jest liceum a nie podstawowka.Nie mam co robic po szkole caly czas albo gram w cos na kompie albo czytam ksiazki alebo ogladam telewizje.W czwartek mamy pasowanie na szczesie to mamy skorocone lekcje:)a pozniej dyskoteka na ktora nie ide.. No to tyle bo sie rozpisalam troszku..papa:*:*:*:*