justynka - komentarze


Witam...
poniewaz za bardzo sie nie orientuje jak sie wstawia rozne takie duperle na blogu to w tej notce napisze cos o sobie ..no wiec:
Mam na imie Justyna ale wszyscy mowia do mnie Cióła bo nienawidze swojego imienia..poprostu jest ono zbyt przecietne a ja chcialabym sie czyms wyrozniac wsrod ludzi a skoro nie moge wygladem to chociaz imieniem..Mam 16 lat :)chodze do liceum ogolnoksztalcacego w Stalowej Woli do tzw szkoly pod basenem...Mam wspanialego chlopaka Piotrka :* ktory jest bardzo kochany..Mam tylko jedna przyjaciolke Pauline ale za to najlepsza..Nigdy sie na niej jescze nie zawiodlam i cenie ja za to ze zawsze jest wtedy kiedy ja potrzebuje i mnie nie opuscila jak inni...Piotrek tez mi bardzo pomaga ale rzmowa z przyjaciolka to nie jest to samo co z chlopakiem bez wzgledu na to czy traktuje go jako przyjaciela..Mam starsza siostre o rok Anite i kofanego kotka Zuze...A tak wogule to mam fiola na punkcie kotow i bardzo je lubie..to chyba bylo by na tyle... Pozdrawiam wszystkich ktorzy czytaja mojego bloga ..papa:*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć